Naše mačky

Don Sphynx

             IZZY  Tasman, CZ  - je čierna kresbová mačka ( DSP n 21 ), narodená 26.05.2019  v chove spriaznenej chovateľskej stanice mojej kamarátky Michaely Zajíčkovej - Tasman, CZ. IZZY má v sebe krv zakladeteľky môjho chovu Abrakadabra’s Melody Blue a kocúra IC. Abrakadabra’ s  UNIVERSE.
Je negatívne testovaná na FIV , FeLV, Feline herpesvírus , Chlamydohilla spp. , Mycoplasma spp. a Streptococcus canis.
                                                                                             
Don Sphynx

               DAKOTA  Sdyron - je dcéra zo spojenia intešampiona Car Peter Pan a šampionky Sirena Krasa Shagola. Dakota je skvelá, mohutná harlekýnka s krásnymi zelenými očami. Je negatívne testovana na FIV, FeLV, Feline herpesvirus, Chlamydophila spp. ,Mycoplasma spp. a Streptococcus canis.
Dakota1
PP Dakota - kópia
Dakota2

                                                                                             
Don Sphynx

               DIDO  Sdyron - je sestra DAKOTY , krásna, zelenooká , jemnejšia čierna mačka s point genom.  Je negatívne testovana na FIV, FeLV, Feline herpesvirus, Chlamydophila spp. ,Mycoplasma spp. a Streptococcus canis.
Dido1
PP Dido-kopia
Dido2


                                                                                             
Don Sphynx

         HIM  Sdyron - je dcéra interšampiona Abrakadabrasˇs Universe a šampionky Sirena Krasa Shagola. Him je krásna bikolorka so zelenými očami a point génom.  Je negatívne testovana na FIV, FeLV, Feline herpesvirus, Chlamydophila spp. ,Mycoplasma spp. a Streptococcus canis.
Him
PP Him - kópia
Him1

IMG_4104
IMG_4159
IMG_4245
IMG_4363