Naše Mačky

IC. Witch Sdyron,SK  - modrá, zelenooká mačka (DSP a), dcéra Yoko. Witch je prvá mačka narodená na Slovensku v našej chovateľskej stanici Sdyron, 7.4.2006.
IC. Witch Sdyron

farba: DON SPHYNX blue Stammbaum

                                                                                             
Don Sphynx

            
  RITA - ORA  Sdyron je dcéra našej Izzy Tasman a kocúra šampion Bathazar Arti Max from Aenigma Arcanum, narodená 30.03.2022. Rita má krásne modré oči a mazlivú povahu. Je veĺmi tolerantná a nekonfliktná.Je negatívne testovaná na FIV , FeLV, Feline herpesvírus , Chlamydohilla spp. , Mycoplasma spp. a Streptococcus canis.

                                                                                             
Don Sphynx

              
RYX Sdyron je dcéra našej Izzy Tasman a kocúra šampion Bathazar Arti Max from Aenigma Arcanum, narodená 30.03.2022. Na rozdiel od svojej sestry Rita-Ora je pokojnejšia, mohutnejšia a je to čistý point bez bielej farby..Je negatívne testovaná na FIV , FeLV, Feline herpesvírus , Chlamydohilla spp. , Mycoplasma spp. a Streptococcus canis.
Ryx1
Ryx2
Ryx3

                                                                                             
Don Sphynx

         HIM  Sdyron - je dcéra interšampiona Abrakadabrasˇs Universe a šampionky Sirena Krasa Shagola. Him je krásna bikolorka so zelenými očami a point génom.  Je negatívne testovana na FIV, FeLV, Feline herpesvirus, Chlamydophila spp. ,Mycoplasma spp. a Streptococcus canis.
Him
PP Him - kópia
Him1

                                                                                             
Don Sphynx

             IZZY  Tasman, CZ  - je čierna kresbová mačka ( DSP n 21 ), narodená 26.05.2019  v chove spriaznenej chovateľskej stanice mojej kamarátky Michaely Zajíčkovej - Tasman, CZ. IZZY má v sebe krv zakladeteľky môjho chovu Abrakadabra’s Melody Blue a kocúra IC. Abrakadabra’ s  UNIVERSE.
Je negatívne testovaná na FIV , FeLV, Feline herpesvírus , Chlamydohilla spp. , Mycoplasma spp. a Streptococcus canis.
IMG_4104
IMG_4159
IMG_4245
IMG_4363
Rita1
Rita2
Rita3