Mačací hotel

Naša chovateľská stanica okrem vlastnej chovateľskej činnosti ponúka aj lukratívne ubytovanie pre ušľachtilé mačky v letnom aj zimnom období v hoteli " SDYRON " . Najdôležitejšou podmienkou využitia ponúkaných služieb je zdravotný stav mačičky, kocúrika. Pod pojmom " zdravotný stav " mám na mysli komplexné očkovanie mačky najneskoršie 14 dní pred jej ubytovaním. Vyžadujem očkovanie proti leukémii, rhinotracheitíde, panleukopenii a chlamýdii. Negatívny test na FIV je povinný. Pred umiestnením do hotela musí byť jedinec zbavený všetkých vnútorných aj vonkajších parazitov , čo bude zaznamenané v jeho zdravotnom preukaze.
Po splnení prijímacích podmienok Vám ponúkame odbornú, profesionálnu starostlivosť o vášho miláčika. Samozrejmosťou pre nás je kŕmenie vysokokvalitnou stravou a nadštandartné ubytovacie priestory. Každá ubytovacia jednotka má vlastný balkón. Poskytujeme permanentnú starostlivosť v oblasti hygieny jedinca a jeho ubytovne.
Vzhľadom na obmedzenú kapacitu hotela, svoj prípadný záujem o ubytovanie svojho miláčika, nahláste prosím s dostatočným časovým predstihom.

Hotel SDYRON sa nachádza v podhorskej obci Košecké Podhradie, časť Malé Košecké Podhradie č.d. 208, asi 6km od okresného mesta Ilava, kde ústí jeden z privádzačov dialnice Bratislava - Žilina.